Informácie

Plesová sezóna sa už nezadržateľne blíži! Hľadáte výnimočný ples v meste Bratislava? Tanečná škola TOP CENTRUM pripravuje aj v tejto sezóne jedinečný Tanečný Bál! Tento skvelý večer je venovaný všetkým tanečníkom i netanečníkom - všetkým milovníkom spoločenského tanca, nádhernej hudby a dobrej zábavy.

Plesy v Bratislave a ich ponuka je každý rok pestrá, avšak Tanečný Bál je jedinečný a zároveň jediný svojho druhu pre svoj bohatý tanečný program. Okrem klasických tanečných kôl, kde si do sýtosti budete môcť zatancovať nádherný valčík, zmyselné tango, romantickú rumbu či mnoho ďalších spoločenských tancov, sa môžete tešiť nie len na krásne tanečné vystúpenia ale aj na ďalší skvelý bod programu – VÝUČBA TANCA. Samozrejme nebude chýbať ani štedrá tombola!

Počas večera sa o Vašu pozornosť a estetický zážitok zaslúžia profesionálni a úspešní tanečníci štandardných a latinsko-amerických tancov so svojim špeciálnym tanečným programom.

V hodnote vstupenky je zahrnutá večera, slané aj sladké dobroty, nealko, lahodné víno aj polnočné pohostenie.

Nalaďte sa na úžastnú atmosféru Tanečného Bálu už teraz vďaka fotogalérii.

Dress code: Black Tie

Je to predpísaný spôsob oblečenia, ktorý patrí ku galavečerom, plesom, bálom a iným honosným podujatiam. 

Dámy majú v tomto prípade predpísanú dlhú večernú róbu. Najvhodnejšie farby sú čierna, biela a krémová, ale nemusia sa báť ani výraznejších farieb. Nevyhnutnosťou sú v tomto prípade uzavreté spoločenské topánky (poprípade tanečné topánky), pančušky a večerná kabelka. Dokonalý celok je vhodné dotvoriť krásnymi šperkami (postačí aj kvalitná bižutéria) a spoločenským účesom.

Pre pánov etiketa predpisuje smoking s bielou košeľou, čiernym motýlikom, čiernymi lakovkami a čiernymi ponožkami. Ak nemáte smoking, nemajte obavy - môžete si obliecť aj čierny oblek, ale bielu košeľu s dlhým rukávom a čierneho motýlika musíte dodržať.